Rreth kompanisë

Linlang (Shanghai) Glass Produkte Co, Ltd, është e vendosur në Kinë (Shanghai) Zona e Tregtisë së Lirë, e cila është në anën lindore në veri të Shangait, në afërsi të Yangtze grykëderdhjen dhe ishte në Chinês Artë Channel - kryqëzimin e lumit Yangtze dhe Donghai det.

Ne u trajnuar dhe futur profesionistëve të teknologjisë qelqi, tregtisë së jashtme dhe teknologjinë e internetit që themeluar. Tani, ne kemi staf 1600 ekzistues, duke përfshirë 25 teknikë të lartë, 46 teknikë klasës së ndërmjetme, 10 specialistë të cilësisë. Të gjitha të menaxhimit të ishin në përputhje me ISO9001: 2002 SMC. Tani ne kishim formuar një model të veçantë të shitjes së trinitetit të shitjes, shërbimit dhe reagimet e informacionit.

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns03
  • sns01
  • sns02
+86 13127667988