Na kontaktoni

Linlang (Shanghai) Glass Products Co., Ltd

Adresë

Room 1105-1101, West Fute Nr.1 ​​Rd. Nr 139, China (Shanghai) Pilot Free Trade Zone 200137

E-mail

 davidli@shanghaiglassware.com

telefon

+ 86-021-50671116
+ 86-013127667988

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite
e shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?


Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns03
  • sns01
  • sns02
+86 13127667988