за компанијата

Linlang (Шангај), производи од стакло копродукции, Ltd е лоцирана во Кина (Шангај) зона за слободна трговија, кој е на источниот северната страна на Шангај, во близина на Yangtze естуар и беше во Chines Златен канал - пресекот на реката Јангце и Donghai морето.

Бевме обука и воведе професионалци од стакло технологија, надворешна трговија и интернет технологијата, бидејќи утврди. Сега, имаме постоечкиот кадар 1600 година, вклучувајќи и 25 високи техничари, 46 одделение техничари средно, 10 специјалисти квалитет. Сите наши управување се во согласност со ISO9001: 2002 QMS. Сега ние се формира специјални продажби модел на тројството на продажба, сервис и повратни информации.

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns03
  • sns01
  • sns02
+86 13127667988