Контактирајте не

Linlang (Шангај), производи од стакло копродукции, ООД

адреса

Соба 1105-1101, Западна Fute бр.1 Rd. Бр 139, Кина (Шангај) Пилот зоната за слободна трговија 200137

Е-пошта

 davidli@shanghaiglassware.com

телефон

+ 86-021-50671116
+ 86-013127667988

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
сабота, недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns03
  • sns01
  • sns02
+86 13127667988